Bez względu na to, jak ostrożny jest kierowca, z czasem we wnętrzu samochodu może gromadzić się kurz i okruchy jedzenia, może pojawić się zapach dymu papierosowego i napojów rozlanych na siedzeniu. A samochód staje się siedliskiem bakterii, grzybów i pleśni.

Zalety profesjonalnego czyszczenia auta

Bardzo często właściciele samochodów traktują czyszczenie samochodu na sucho lekceważąco, uważając, że wystarczy przetrzeć panel wilgotną szmatką i odkurzyć wnętrze, a do kompleksowego czyszczenia na sucho uciekają się dopiero przed sprzedażą samochodu. Czyszczenie na sucho można wykonać samodzielnie, ale dokładniej zrobią to profesjonaliści.

Jakość na wysokim poziomie

Bez względu na to, jak ostrożny jest kierowca, z czasem we wnętrzu samochodu może gromadzić się kurz i okruchy jedzenia, może pojawić się zapach dymu papierosowego i napojów rozlanych na siedzeniu

Profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu na sucho umożliwia dotarcie do wszystkich najbardziej niedostępnych zakamarków. Procedura ta obejmuje całkowity demontaż wnętrza, podniesienie wykładzin i „zbadanie” każdego zakamarka. Takiego rezultatu nie da się nigdy osiągnąć dzięki samoczyszczącemu się wnętrzu.

Indywidualne podejście do każdego przypadku

Istnieją trzy popularne i szeroko rozpowszechnione rodzaje czyszczenia chemicznego: na sucho, na mokro i z użyciem pary. Na przykład pranie chemiczne pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ nie ma potrzeby suszenia wnętrza. Czyszczenie samochodu na sucho na mokro to najlepszy sposób na usunięcie uporczywych plam i jest zalecane po sezonie zimowym. Czyszczenie parą jest odpowiednie dla absolutnie wszystkich powierzchni. Dzięki temu można wybrać najbardziej odpowiedni sposób czyszczenia samochodu.

Widoczny wynik czyszczenia pojazdu

Najnowsza technologia nie tylko zapewnia czystszy efekt. Profesjonalne czyszczenie auta Poznań nadaje również powierzchniom tekstylnym i skórzanym jedwabistość i miękkość. Więcej informacji na temat delikatnego czyszczenia powierzchni tekstylnych w kabinie pasażerskiej można znaleźć w tym artykule. Wnętrze samochodu jest chronione przed promieniowaniem ultrafioletowym i posiada właściwości antystatyczne. Bez plam, okruchów i zapachów. Uczucie świeżości i komfortu, jak w nowym samochodzie.

Istnieją trzy popularne i szeroko rozpowszechnione rodzaje czyszczenia chemicznego: na sucho, na mokro i z użyciem pary

Delikatna obróbka części

Każdy element jest czyszczony indywidualnie. Dywany, tworzywa sztuczne, tkaniny i skóra. Każdy z nich jest traktowany specjalnymi środkami i narzędziami, aby zminimalizować ryzyko odprysków, zadrapań i innych uszkodzeń. Samodzielne czyszczenie z dużym prawdopodobieństwem zniszczy powłoki i nie przyniesie pożądanych rezultatów.

Hipoalergiczne i bezpieczne

Wielu kierowców niechętnie oddaje swoje samochody w ręce profesjonalistów z powodu braku wiedzy i świadomości na temat stosowanych produktów. Obawa przed szkodliwymi substancjami chemicznymi i nieprzyjemnym zapachem. W rzeczywistości w procesie prania chemicznego stosuje się produkty antybakteryjne i hipoalergiczne.