Car detailing sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! W tym celu, oprócz polerowania nadwozia, należy również poddać szczegółowej konserwacji wnętrze samochodu. Jeśli chcesz, aby Twój samochód wyglądał jak najlepiej. Od polerowania każdego centymetra karoserii po mycie szamponem i odkurzanie każdej szczeliny – auto detailing to pakiet, którego celem jest sprawienie, by Twój samochód wyglądał tak dobrze, jak pierwszego dnia, gdy został odebrany od dealera.

Wykończenie wnętrza: czyszczenie chemiczne

Wnętrze z pełnym auto detailingiem stanowi doskonały punkt wyjścia do pracy. Jeśli wnętrze samochodu jest brudne, może to spowodować przeniesienie brudu i kurzu z wnętrza samochodu na świeżo umytą karoserię. Auto spa Poznań przeprowadza gruntowne czyszczenie wnętrza pojazdu, w tym odkurzanie i pranie dywanów, deski rozdzielczej i wykładziny.

Auto spa Poznań to także dokładne czyszczenie karoserii pojazdu. Usunięcie nagromadzonego brudu i kurzu pozwala określić, jakie prace należy wykonać, aby nadać samochodowi tak bardzo potrzebny połysk.

Detale zewnętrzne: polerowanie

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pasty polerskiej Twój samochód zyskuje lśniący połysk. Środek do polerowania pozwala w pełni wykorzystać możliwości lakieru samochodu, a także dostarcza mu tak potrzebnego oleju, który utrzymuje go w suchości. Środek polerujący jest stosowany do następujących części samochodu:

  • Polerowanie reflektorów;
  • Polerowanie kół;
  • Środek do polerowania karoserii samochodowych.

Polerowanie samochodu to coś więcej niż tylko czyszczenie na sucho i woskowanie karoserii Twojego ulubionego samochodu. Chociaż szampon samochodowy, woda i woskowanie to z pewnością dobry początek, aby naprawdę wyróżnić swój samochód, należy zwrócić uwagę na każdy zakręt i każdą część karoserii. Właściciele samochodów, którzy chcą dla swojego auta wszystkiego, co najlepsze, powinni skorzystać z kompleksowej usługi głębokiego polerowania i detailingu każdego elementu samochodu.

Podsumowanie

Samochód, jak każdy inny pojazd, wymaga inwestycji i szczególnej uwagi. Z czasem lakier wyblaknie, a samochód nabierze zniszczonego wyglądu. Ważne jest, aby w odpowiednim czasie przeprowadzić polerowanie samochodu, aby usunąć wszelkie zewnętrzne skazy i nadać samochodowi charakterystyczny połysk. Koszt czyszczenia na sucho w warsztacie samochodowym nie jest wysoki, więc każdy będzie mógł sobie na to pozwolić.

Do tego celu stosuje się pasty do polerowania samochodów, których cena jest zróżnicowana i zależy od życzeń klienta. Efekt jest jednak oszałamiający: po polerowaniu samochód zyskuje dodatkową ochronę przed agresywnymi substancjami.